KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ
PRO AUTOMATICKÉ BALENÍ PALET

Innova nabízí širokou škálu technologií pro ochranu a zajištění vašich paletizovaných výrobků. V naší výrobní nabídce najdete automatické páskovací stroje, ovinovací stroje a ochranu palet pomocí tepelně smršťovací fólie – Shrink Hood či potahování palet smršťovací fólií Stretch Hood. Rovněž vyrábíme širokou škálu příslušenství, včetně aplikátorů ochrany rohů a speciálních dopravníků. Dodáváme kompletní automatické balicí linky na klíč.

Naši nejvýznamnější zákazníci po celém světě

JSME SPECIALISTÉ NA TECHNOLOGII BALENÍ
A AUTOMATICKÉ BALICÍ STROJE

Stretch Hood -
efektivní technologie balení

Innova je lídrem ve výrobě moderních a vysoce účinných strojů Stretch Hood, které dokáží obalit paletizovaný výrobek jednou vrstvou strech hood fólie, přizpůsobující se rozměrům a tvaru nákladu. Tím je váš produkt kompletně chráněn proti prachu, vodě a slunečnímu záření a zajištěn na paletě pro bezpečnou přepravu. Stretch Hood také umožňuje potisk fólie, čímž můžete propagovat svůj výrobek a značku. Jeho výhody zahrnují vyšší rychlost balení, nižší energetickou náročnost a úsporu spotřebního materiálu.

Automatické balicí linky

Dodáváme kompletní automatické balicí linky, které odpovídají individuálním potřebám každého zákazníka. Od upevnění nákladu pomocí páskovacích a zavinovacích systémů po komplexní ochranu proti vnějším vlivům pomocí technologie Stretch Hood.

Široká nabídka příslušenství a doplňků pro balicí linky

Díky naší dlouholeté zkušenosti v oboru balicí techniky jsme schopni navrhnout a dodat široké spektrum specializovaného balicího příslušenství. V našem katalogu naleznete specifické typy dopravníků, transferů, speciálního páskovacího příslušenství, aplikátorů ochrany rohů a mnoho dalšího.

Česko

Technická podpora
v České republice

Servis a prodej náhradních dílů

Společnost Innova spolupracuje v České republice s partnery na poskytování té nejlepší  podpory.

 

Nabízíme technickou pomoc při projektech balení, lokální technologickou podporu, servis, dodání náhradních dílů a preventivní údržbu.

Zajímá vás naše nabídka balicích strojů a automatických balicích linek?
Kontaktujte nás a rádi vám připravíme technologickou studii a individuální nabídku

SEZNAMTE SE S INNOVA GROUP

JSME SPECIALISTI NA BALENÍ PALET

Plánujete modernizovat a optimalizovat váš balící proces?

Kontaktujte nás a rádi vám poradíme